Chir. odsávačky EKOM - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Chir. odsávačky EKOM

Produkty > Odsávačky

Odsávačky EKOM řady DO 2.1 slouží k vytváření podtlaku pro potřeby dentálních zaříní. Jso použitelné pro všechy typy souprav, které jsou vybavené odsávacím blokem - držákem s hadicí a koncovkami a separátorem. Odsávačka se uvádí do činnosti ovládacím napětím (24V / 0,1A DC/AC), nebo jen připojením spínače při provedení "T".
Odsávačky jsou vyráběné v provedení:
DO 2.1, DO 2.1-10 - stacionární odsávačka v skříńce - slouží jako zdroj podtlaku pro dentální soupravu, odsávačka na základně je vybavená modulem ovládání, který zapíná odsávačku po přivedení signálu 24V AC/DC od soupravy. Skřinkou je účinně snížená hlučnost odsávačky.
DO 2.1 T, DO 2.1-10 T - vyhotovení jako DO 2.1, odsávačka je ovládaná spínačem ze soupravy napětím z modulu "T".
DO 2.1 Z, DO 2.1-10 Z - stacionární odsávačka bez skřinky - slouží jako zdroj podtlaku pro dentální soupravu, odsávačka na základně je vybavená modulem ovládaní, který zapíná odsávačku po přivedení signálu 24V AC/DC od soupravy.
DO 2.1 TZ, DO 2.1-10 TZ  - vyhotovení jako  DO 2.1 Z,  odsávačka  je  ovládaná spínačem ze soupravy napětím z modulu "T".
Dentální odsávačky označené DO 2.1-10, DO 2.1-10 T  jsouo dlišné oproti ostatním jen svými rozměry a hmotností tak, aby byli v shodě s dizajnem kompresorů typu DK50-10 S.

Mobilní odsávací zařízení
Dentální odsávačka DO M je mobilní zařízení rozšiřující možnosti vykonávaných postupů lékáře. Zabezpečuje zvýšení ergonomie práce. Je vhodná ke stomatologickým soupravám, které nejsou vybavené odsávacím zařízením a odlučovačem. Je určená pro potřeby stomatologické praxe k odsávání, odloučení a zachycení odpadu do vestavěné separační nádoby. Vzhledem k svojí mobilnosti umožňuje jednoduchý transport mezi dvěmi pracovními místy a uplatní se především tam, kde není  možnost připojení na rozvod kanalizace.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky