Chirmax - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Chirmax

Produkty > Hygiena
obrázek 1
obr.1
obrázek 2
obrázek 3
obrázek 5
obrázek 4

Balení šicích materiálů Chirmax je bezpečné a funkční. Nabízí snadnou manipulaci a optimální mechanickou a bakteriologickou ochranu. Všechny materiály jsou sterilní a připravené k okamžitému použití. Jsou baleny ve foliovém nebo hliníkovém sáčku. Standardní balení chirurgických šicích materiálů je 24 ks (2 tucty),  mikrochirurgie, loop-návleky, kardiochirurgie long-pack, minimální invasivní chirurgie a ouškové jehly jsou baleny po 12 ks, cívky Chirapack jsou baleny po 20 ks.
Do krátkometráže řadíme bezjehlové návleky (přířezy a cívkové Chirapacky), a návleky v atraumatických jehlách. Bezjehlové návleky v přířezech mohou být různých kombinací. Např.: 3x45cm, 2x70cm atd. Plastová cívka, na které je navinuté vlákno o délce 3 m, se nazývá Chirapack. Cívka je určena k jednomu použití a je vždy jedna ve sterilním sáčku (20 sáčků v jednom balení).
  
Krátkometráž s jehlou představují návleky v atraumatických jehlách (obr. 1, obr. 2). Jedná se o šicí materiály v různých délkách, které jsou díky spojení s vrtanými atraumatickými jehlami připraveny ihned k použití.
  
obr. 3 standardní balení fóliových hliníkových sáčků obr. 4 fóliový hliníkový sáček s atraumatickým návlekem
Standardní balení je 24 hliníkových sáčků v krabičce (obr. 3), detail jednoho hliníkového sáčku je zobrazen na obr. 4. Jednotlivé materiály jsou z hlediska orientace rozlišeny barvami, stejně jako v našem katalogu (obr. 5). Balení typu long pack pro kardiochirurgii je znázorněno na obr. 6.
  
obr. 5 barevné rozlišení šicího materiálu  obr. 6 balení typu long pack
Šicí materiály jsou baleny pro okamžité použití v novém jednobariérovém hliníkovém obalu. Toto balení má mnoho předností - jednoduchou a bezpečnou manipulaci (obr. 7), vynikající peel-efekt (odtrhnutí), ekologické balení.
  
obr. 7 manipulace s hliníkovým obalem

Jako doplňkový sortiment Chirmax nabízí boxy na šicí materiály (obr. 8), stojánky na Chirapack (obr. 9), kryty na stojánky a fixační svorky.
  
obr. 8 boxy na šicí materiály  obr. 9 stojánek na Chirapacky, 4 trny

obrázek 6
obrázek 7
obrázek 8
obrázek 9
+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky