DIPLOMAT DN 370 - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

DIPLOMAT DN 370

Produkty > Zubní soupravy > Diplomat

Díky revolučním technologickým řešením může stomatologická souprava Diplomat Adept DA 370 nabídnout skutečně exkluzivní péče - zda se jedná o preventivní vyšetření nebo o náročný stomatologický zákrok. Její technická úroveň, ergonomie a progresivní design jsou zárukou té nejvyšší kvality, která posouvá Vaši stomatologickou praxi o několik evolučních kroků před běžné zubařské ordinace.
Tato stomatologická souprava je řešena jako stacionární souprava s plivátkový blok nesoucím polohovatelné křeslo.
Nároční profesionálové jistě ocení propracovaný software, programovatelnou elektroniku, systém hygieny a dekontaminace, či možnost osazení LED svítidla.

Na speciální požadavek je možné k soupravě domontovat RTG aparát nebo operační mikroskop.
Kreslová část soupravy zajišťuje dostatek volného místa pro nohy lékaře a umožňuje i tzv.. třetí pohyb pro lepší nastavení polohy pacienta což zvyšuje ergonomii práce lékaře i komfort pacienta.

Stomatologická souprava DIPLOMAT ADEPT DA 370 je řešena jako stacionární s neseným křeslem a horním vedením hadic nástrojů a DIPLOMAT ADEPT DA 380 s dolním vedením hadic nástrojů. Na horní části nosného sloupu plivátkový blok je umístěn pantograf ovládacího panelu s ovládacím panelem a nástroji a sběrač svítidla se svítilnou. Nástroje jsou ovládány nožním ovladačem, kromě stříkačky, velké a malé odsávačky, odsliňovača (příp. PLM a intraorální kamery). Na čelní ploše ovládacího panelu je dotykový displej s ovládacími prvky as funkcí - negatoskop. Na přestavování ovládacího panelu slouží rukojeť. Plivátkový blok je dodáván s ramenem sestry s velkou a malou odsávačkou. Plivátkový mísa a trubka oplachu mísy je odnímatelná. Pohon mísy je ruční nebo motorický (dle požadavku). Nástavce odsávání malé a velké odsávačky jsou odnímatelné, dezinfikovatelné a sterilizovatelné. Jako volitelná výbava, na objednávku, se montuje odkládací stolek na rameno pantografu svítidla s odkládací miskou a rameno monitoru s LCD monitorem. Stomatologická souprava DIPLOMAT ADEPT DA 370, DA 380 je na ovládacím panelu vždy vybavena stříkačkou.

Na ovládacím panelu mohou být namontovány následující nástroje:
max.. 5 rotačních nástrojů
min. 1 stříkačka
max.. 6 světelných nástrojů
1 odstraňovač zubního kamene
max.. 5 turbíniek
1 polymerizační lampa (LED)
max.. 5 mikromotorů (max.5 x DC motor, max.2 x MX motor)
1 Otryskáv


TECHNICKÉ ÚDAJE
napájecí napětí
230V ± 10%
Frekvence
50 Hz ± 2%
Max. příkon při 230V/50 Hz
1900 VA + 10%
Vstupní tlak vzduchu
od 0,45 do 0,8 MPa
Vstupní tlak vody
od 0,3 do 0,6 MPa
hmotnost soupravy
210 kg + max.35 kg podle provedení
Typ ochrany před úrazem el. proudem
přístroj třídy ochrany I
Stupeň ochrany před úrazem el. proudem
příložné části typu B
Teplota vody pro pohár
25 - 45 ° C (pokud je namontován kotlík)
Max. zatížitelnost tray stolku
1,5 kg
Max. zatížitelnost odkládacího stolku
3 kg


+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky