DIPLOMAT LUX DL210 - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

DIPLOMAT LUX DL210

Produkty > Zubní soupravy > Diplomat

Diplomat Lux DL210 je stomatologická souprava se spodním vedením hadic nástrojů a je konstrukčně řešena jako nesená nebo jako polostacionární. Stolek lékaře je pěti nástrojový s možností připojení čtyř rotačních nástrojů, z toho maximálně dvou bezuhlíkových, sterilizovatelných mikromotorů MX. V základu je plivátkový blok s provedením se vzduchovým odsliňovačem. Stolek lékaře je vybavený kvalitními stomatologickými nástroji firmy Bien Air. V základním provedení je možné soupravu ovládat pomocí fóliové klávesnice. Na speciální objednávku může být vybavený elektronickou regulací množství chladicí vody na každý nástroj. Jedinečné konstrukční řešení umožňuje umístit energoblok do stomatologického křesla DE20, DM20.

Stolek lékaře je pěti-nástrojový s možností připojení čtyř rotačních nástrojů, z toho maximálně dvou bezuhlíkových, sterilizovatelných mikromotorů MX. V základu je plivátkový blok v provedení se vzduchovým odsliňovačem. Stolek lékaře je vybaven kvalitními stomatologickými nástroji firmy Bien Air. V základním provedení je možné soupravu ovládat pomocí fóliové klávesnice. Na speciální objednávku může být vybaven elektronickou regulací množství chladící vody na každý nástroj.

Otočný stolek asistenta a odkládací tray stolek je uchycená na vícekoubovém ramenu. Stolek sestry může být mimo malé a velké savky vybaven až třemi nástroji, například intraorální kamerou, polymerizační lampou či stříkačkou asistenta. Ovládání jednotlivých funkcí ze strany sestry je řešené fóliovou klávesnicí nebo dotykovým displejem. Stolek asistenta je možné doplnit nerezovým táckem či dodatkovým odsliňovačem na speciální objednávku. Ovládání křesla je možné ze strany asistenta, lékaře i pomocí nožního ovladače

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky