Durr VECTOR - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Durr VECTOR

Produkty > OZK > Durr

Vector Pro

Vector je přístroj k ošetření parodontu revoluční metodou - efektivní, rychlou terapií, bez poškození kořenů a měkkých tkání. Díky minimální invazivnosti lze použít pro odstraňování zubního kamene, povlaků, léčení chobotů a měkkých tkání. Odstraňuje bakterie, tvrdé a měkké usazeniny a pigmenty i v těžko dostupných místech, jako jsou choboty. Pružné nástroje Vectoru účinkují přenosem ultrazvukové energie přímo na povrch zubu a dalších tkání. Usazeniny nejsou odtrhovány, ale rozdrobeny za pomoci kavitace, jako při čištění v ultrazvukové lázni. Ultrazvuk způsobuje ulpívání tekutiny na nástroji, dochází k mohutnému víření, a tím je zajištěn výplach chobotů. K čištění a leštění povrchu zubu je kromě vody možnost použití dvou tekutin - Vector Fluid Polish (leštění) a Vector Fluid Abrasive (čištění). Napětí: 230V 50/60 Hz Frekvence: 24 kHz +/- 1,5 kHz Kmitání: 15 - 32 /35 Pohyb: ve směru osy nástroje Zrnitost: brusný SiC cca. 50 F280 leštící hydroxylapatit cca. 15 Obsah sáčku: 125 ml/200 ml Spotřeba: 1,3 ml/min., tzn. cca. 2,5 h/sáček Objem nádoby: cca. 120 ml vody Spotřeba: cca. 3,3 ml/min. tzn.cca. 36 min

Příslušenství

Scaler
Paro
Držák
Nožní spínač
Koš Vector

Nástroje pro Vector

Nástroj-Kit Paro (stříbrná)
Nástroj box s pěti nástroji pro parodontologické léčby.

kit Paro
kit Scaler
kit Supra
kit Recall
soupravy nástrojů - kit

Tekutiny
Konec leštění tekutiny s hydroxyapatitu částice, které pro zklidnění práce, průměrná velikost zrna <10 mikronů. Obsah: 200 ml

Brusiva tekutiny s karbid křemíku abrazivní částice do práce, průměrné velikosti zrn cca 50 mikronů. Obsah: 125 ml

Vector Fluid Polish (leštění)
Vector Fluid Abrasive (čištění)

Dezinfekce
Aldehyd-použitelné řešení pro rychlou-jednající dezinfekci a čištění vnitřní části Dürr Vektorové

•Reakční doba: 10 minut
•Rozsah akce: baktericidní, Mycobacterium tuberculosis, fungicidní, virucidal (obaleným virem Non-obálce, adeno virus, HBV, HCV a HIV)
•Vynikající kompatibilitu materiálu
•DGHM uvedena
•Moderní lékové kombinace: alkohol a QAC
•Velikost balení: 4 x 2,5 l
•CE 0124

OD 600 - ústní vodaOD 600 0,2% CHX do Dürr Dental - vysoce efektivní, a to alkohol-free. Obsahuje ústní voda antibakteriální agent chlorhexidinu (CHX) pro profylaktické snížení mikrobiální flóry ve slinách a ústní sliznice a prevenci zánětu. Antibakteriální účinek chlorhexidinu byla prokázána v mnoha vědeckých studií. Velmi jemný, nealkoholický recept je vhodný pro infekce prevence zubního plaku a zubního kazu. OD 600 0,2% CHX výrazně zpomaluje tvorbu zubního plaku-tvořící bakterie a může být také den, k ochraně proti kazu a onemocnění parodontu jsou aplikovány.

Pooperační podporovat aktivní CHX a vilínu fáze hojení. Fluoridu sodného Kromě mineralizovaná zubní skloviny a pomáhá s kariesreduzierenden Xylitol pro kaz s takovou ochranu. Vzhledem k tomu, xylitol cukr nahradit je OD 600 0,2% CHX vhodné i pro diabetiky.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky