Erbium-dioda - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Erbium-dioda

Produkty > Lasery

Doctor Smile Erbium-Dioda laser je moderní laser, víceúčelový přístroj pro široké spektrum využití v porovnání s obdobnými přístroji na dnešním trhu.
Tento víceúčelový laser kombinuje dva různé typy laser (YAG/erbium a diodu. Laser pracuje zcela bezkontaktně a bez vibrací.
Přístroj je určen pro pokrokové stomatology, kteří chtějí vystoupit z řady, zvýšit si svou profesionalitu a multifunkčnost, získat velmi výrazné klinické výsledky a rozšířit nabídku ošetření za velmi výhodných hygienických i ekonomických podmínek.
Důraz je zaměřen především na vysoký komfort pacienta, se zárukou menší bolestivosti zákroku, snížení použití anestetik, a především pak i urychlení doby ošetření i doby zotavení.
Doctor Smile erbium&dioda laser je zárukou spokojenosti pacienta i ošetřujícího personálu,  rozšiřuje profesionální možnosti a stimuluje růst dentální praxe bez rizika.
Jednoduché, rychlé a snadné používání
Dotykovým displejem se vládá celý přístroj. Je umístěn speciálně tak, aby byl snadno viditelný v průběhu celého ošetření.
Díky tomuto modernímu displeji jsou všechny ovládané funkce jednoduše a rychle dostupné.
Integrovaný software (PC windows) umožňuje uživateli výběr z přednastavených ošetření. Rychle a zřetelně poradí uživateli s hodnotami všech parametrů: nastavení výkonu, typ pulzu, délka ošetření.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky