Intracam - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Intracam

Produkty > Rentgeny a zobrazování > Intraorální kamery

Planmeca IntraCam AF - intraorální kamera
Plánování ošetření, motivace pacienta a marketing praxe jsou přirozenou součástí aplikace IntraCam AF. Vynikající kvalita obrazu činí intraorální videokameru plně hodnotným diagnostickým nástrojem na detekci a určení diagnózy orálních slizničních nálezů. Díky perfektní reprodukovatelnosti může být provedeno porovnání starého a nového intraorálního snímku.
Kamera se vyznačuje dokonalým automatickým zaostřováním a širokým rozsahem automatického řízení jasu, což zaručuje jasné a ostré snímky na první pokus. Zastavení obrazu, uvolnění a ukládání se provádí hygienicky pomocí nožního spínače, což eliminuje nejasné zastavené snímky.

Správa obrázků
Zmrazit a uložit obrázky z intraorální videokamery IntraCam AF je možné pomocí nožního spínače soupravy. Není zapotřebí žádný přídavný spínač. Sekvenci obrázků lze ukládat bez přerušení práce pomocí počítače. Kromě toho lze intraorální snímky zvětšovat a ukládat do digitálního archivu.

Diagnostická hodnota
IntraCam AF může být perfektně integrována na rameno nástrojů. Tím lze zvýšit použitelnost intraorálního video zobrazování na maximum.
Optimální ergonomická pozice nástroje dovoluje použít IntraCam AF pro krátké sekvence místo zrcátka.
Přirozené a pevné uchopení ergonomického nástroje umožňuje i dlouhé vyšetření bez pocitu námahy.
IntraCam AF vytváří geometricky přesný obraz s věrnou reprodukcí barev, bez závoje s maximálně možnou hloubkou ostrosti optimalizovanou pro intraorální použití.
Světelný zdroj umístěný v násadci a unikátní čtyřbodové osvětlení garantují homogenní rozložení světla bez stínů.
Lehká a flexibilní hadice, absence přídavného modulu a spleti kabelů pro kameru vytváří pravý pracovní komfort a efektivnost.
Jednoduchým rozpojením „rychlokonektoru“ může být kamera snadno použita v jiné ordinaci.

Intuitivnost
Intuitivní navigátor výběru intraorálních snímků zobrazí všechny snímky jednoho pacienta. Tím vznikne přehled dostupných obrázků. Snímky horní a dolní čelisti a snímky „bite-wing“ jsou zobrazeny odděleně. Lze zobrazit rovněž historii pořizování jednotlivých snímků.

Vylepšené zobrazení
Automatická úprava úrovně šedých odstínů zaručuje, že snímky jsou zobrazeny se stejnými hodnotami jasu a kontrastu, nezávisle od typu snímkovaného objektu a různých expozičních hodnot. Zároveň je provedena automatická gama korekce ze zpětné vazby - odezvy digitálního senzoru. Proto mají všechny snímky stejný vzhled a vypadají jako tradiční intraorální snímky.

Rychlá obsluha bez námahy
Planmeca IntraCam AF je vybavená rychlokonektorem, takže může být jednoduše přenášená ze soupravy na soupravu, v případě, že jsou vybavené IntraCam AF interface. Nástroj je tenký a lehký, jen 80 g, což snižuje námahu při držení i po delší dobu. Hadici je možné od kamery odpojit, což zjednodušuje čištění.

Hygiena
Celý násadec je pokrytý což umožňuje jednoduché udržení hygieny. Kameru je možné čistit alkoholem. Nástroj je možné odpojit od hadice

Planmeca IntraCam AF Station - intraorální kamera
Planmeca IntraCam AF Station je plně automatickou intraorální kamerou. Je ji možné umístit u jakékoliv stomatologické soupravy. Kamera se vyznačuje dokonalým automatickým zaostřováním a širokým rozsahem automatického řízení jasu, což zaručuje jasné a ostré snímky na první pokus. Zastavení obrazu, uvolnění a ukládání se provádí hygienicky pomocí nožního spínače, což eliminuje nejasné zastavené snímky.

Rychlá obsluha bez námahy
Planmeca IntraCam AF je vybavená rychlokonektorem. Pokud je více ordinací, je možné zakoupit jednu stanici do každé ordinace a jednu kameru, kterou je možné mezi ordinacemi přenášet. Nástroj je tenký a lehký, což snižuje námahu při držení i po delší dobu. Hadici je možné od kamery odpojit, což zjednodušuje čištění.

Automatické zaostřování
Systém automatického zaostřování se širokým úhlem pohledu umožňuje detailní pohled na povrch zubů, ale i na celou tvář - bez manuálního ovládání. To zaručuje rychlou a pohodlnou obsluhu, dokonce i při použití ochranných návleků.

Osvětlení LED
Planmeca IntraCam AF má šest bílých osvětlovacích diod. Se životností více než 100 000 hodin, jsou LED prakticky bezúdržbové. Vyznačují se též konstantním výkonem a barevnou teplotou, což pomáhá zabezpečit vysokou kvalitu snímků po dobu životnosti.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky