Ordinační Cacan - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ordinační Cacan

Produkty > Osvětlení
  • Reflexní rastr

Naše plně reflexní mřížka dovoluje optimální světelné využití. Díky speciálnímu tvarování mřížky se rozšiřuje světlo v úhlu 45 od vertikální roviny. Tím je redukováno oslnění na minimum a světlo netvoří stín.

  • Speciální reflektor s vysokým stupněm lesku

Reflektor je zkonstruován za pomocí počítače tak, aby bylo veškeré záření odraženo okolo zářivkové trubice na pracovní plochu. Užitím vysoce leštěného hliníku bylo dosaženo 97% reflexe. Běžné reflektory část paprsků absorbují a část odrazí nezužitkované zpět do zářivkové trubice - dochází ke 30% ztrátám světelné intenzity.

  • Stroboskopický efekt

Použitím elektronického předřadníku je zamezeno vzniku stroboskopického efektu a je zajištěn okamžitý start zářivkových trubic. Váš pracovní prostor je tak osvětlen plynulým, neblikajícím světlem, které je velmi příjemné pro všechny, kdo se pohybují v ordinaci či laboratoři.

  • Optimální výkon a snadná údržba

K dosažení světelné intenzity přes 5.000 LUX a k udržení konstantního denního světla musí být zářivkové trubice chlazeny ventilátorem, aby teplota jejich povrchu byla udržována na 24°C (nehlučně pracující ventilátor vhání do hermeticky uzavřeného prostoru světla vzduch, který předem očištěný jemným filtrem zabraňuje usazování jakýchkoli nečistot ve vnitřním prostoru osvětlení; výměnný filtr po ročním používání velmi snadno obměníme za náhradní, který je v základním vybavení světla). Takto jsou vytvořeny optimální podmínky pro maximální výkon zářivkové trubice s nižší spotřebou. U běžného průmyslového osvětlení se teplota trubic pohybuje mezi 60 až 70C, čímž se snižuje účinnost o 30-40% a znemožňuje dosažení intenzity 5.000 LUX. Navíc dochází vyšší provozní teplotou ke zvýšení spotřeby el. energie až o 1/3.

Spotřeba el. energie
Díky originálnímu elektronickému systému se redukuje spotřeba el. energie o cca 30%. Při faktu, že osvětlení Cacan je mnohdy 10x výkonnější s ještě nižším počtem zářivkových trubic než stávající osvětlení ordinace, je úspora el. energie mnohonásobně vyšší.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky