Planmeca - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Planmeca

Produkty > Rentgeny a zobrazování > Panoramatické RTG

Planmeca ProOne
Nejnovější plně digitální panoramatický rentgen Planmeca ProOne spojuje jednoduchou eleganci s mimořádnými zobrazovacími možnostmi díky nejmodernějším technologiím.

Boční přístup pacienta a jeho otevřené polohování téměř vylučují chybu v polohování, jednu z nejčastějších příčin nepodařených snímků. Systém tří na sebe kolmých laserových paprsků zajišťuje přesnou polohu určených anatomických bodů. Expozice může být prováděna jak u stojících, tak i u sedících pacientů . například na invalidním vozíčku.

Planmeca Proline XC
Klasický panoramatický rentgen, který navazuje na své velice úspěšné předchůdce, Proline EC a Proline CC. Pokrokové technické řešení, jednoduché polohování pacienta a mimořádně kvalitní snímky přístrojů Planmeca Proline si získaly mezi stomatologickými profesionály celosvětovou popularitu. Proline XC je dostupný ve dvou verzích, filmový a plně digitální. Filmový přístroj může být kdykoliv v budoucnu digitalizován.

S přístrojem Planmeca Proline XC je rentgenové vyšetření velmi rychlé a snadné, s maximálním pohodlím pro pacienta i obsluhující personál

Planmeca ProMax
Planmeca ProMax je velice atraktivní panoramatický rentgen nové generace, který nabízí možnosti zobrazení dosud pro maxilofaciální radiologii nedostupné. Jeho unikátní koncepce vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a nejpokročilejších technologií. ProMax kombinuje různé způsoby zobrazení do jednoho velice inteligentního přístroje, který může být doslova "ušitý na míru" uživateli, aby vyhověl jeho individuálním požadavkům. Tak lze získat nejen standardní panoramatické či cefalometrické snímky, snímky dutin či čelistních kloubů, ale i bite-wing projekce, rozličné tomografické řezy, až po trojrozměrné (3D) zobrazení, s možností aktualizovat všechny funkce kdykoliv v budoucnosti.

Planmeca ProMax 3D
Panoramatický rentgen Planmeca ProMax 3D představuje novou generaci dentálních digitálních zobrazovacích zařízení a s ní nové možnosti pro implantologii, čelistní chirurgii, ortodoncii, studie dýchacích cest a další oblasti medicíny.

Digitální trojrozměrné zobrazování bylo ještě před několika lety výsadou výpočetní tomografie (CT). Jeho výhoda spočívá proti dvourozměrnému zobrazování v tom, že zobrazí anatomii pacienta velmi přesně a nezkresleně, přičemž výběr oblasti zájmu není třeba volit před expozicí jako u standardního zobrazování, ale zcela libovolně až po expozici, během stanovení diagnózy.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky