Planmeca compact - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Planmeca compact

Produkty > Zubní soupravy > Planmeca

Zubní souprava Planmeca Compact představuje nový koncept v designu zubních souprav. Jde o soupravu bez kompromisů v kvalitě konstrukce, hygieny a výkonnosti. Pro svojí ergonometrii je souprava vhodná pro dvoj a čtyřruční práci s vynikajícím umístěním všech ovládacích prvků, což zvyšuje efektivnost práce. Uživatel má k dispozici široký výběr nástrojů vybavených unikátním systémem tzv. Plug & Perform - připoj a pracuj, který je založený na elektronicky ovládaných proporcionálních ventilech a multiplexeru.

Výjimečný design integruje do funkčního celku křeslo, soupravu montovanou na podlahu, rameno nástrojů a světlo.

Zubní souprava je řízená počítačem, vybavená jedinečným systémem pomocných a chybových hlášení a unikátním servisním módem. Dosah nástrojového panelu a operačního světla je takový, že je možné ošetřit pacienta z opačné strany křesla !!! ( invalidní pacienty není nutné přenášet do zubního křesla, ošetření se koná přímo na vozíčku )
Typ zubní soupravy, kde je křeslo nesené soupravou, typ, na které je možné namontovat intraorální RTG Planmeca, typ, na který je možné připojit intraorální kameru přímo na panel lékaře jako další nástroj, jedinečný nožní ovladač pro všechny funkce soupravy !!!


Souprava je vybavena vnitřním propojovacím systémem, patentovaným firmou Dürr Dental.

Planmeca compakt
+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky