Ti-Max Z - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ti-Max Z

Produkty > Endodoncie > NSK

Ti-Max Z
Neskutečně trvanlivé   
Kvalita a výkon Vyvíjí - Další fáze začíná
NSK příští generace mikro výrobní technologie a nové high-tech materiál volby, nyní umožňuje NSK přesunout globální násadec trhu na novou, vyšší úroveň odolnosti a výkonnosti, i po všech předchozích očekávání trhu.
Představujeme NSK Ti-Max Z - nejodolnější, vysoce výkonné násadec série ve své třídě stále nabízí kýmkoliv a kdekoliv. To je konečný výsledek výzkumu a design krátké uvedený nulová tolerance pro jakékoliv produkce a cen kompromisu.
V praxi NSK Ti-Max Z řady násadce vystoupí na pozoruhodně nízké hladiny hluku prakticky bez vibrací. Kliniků 'soustředit už nebude rozptylovat a pohodlí pacienta je dále posílena. Dále Ti-Max Z řady násadce funkce nejmenší hlavy a krku nejtenčí rozměry na globálním trhu umožňující operační viditelnosti, jako nikdy předtím.
Ti-Max Z je nenahraditelný silný partner pro všechny zubní praxi.  
vynikající odolnost
Z95L překračuje všechny Professional současných očekávání na spolehlivost a trvanlivost, a to i ve srovnání s její nejbližší konkurent. NSK testy ukazují, že Z95L je více než dvakrát jak trvanlivý jako jakékoli jiné srovnatelné násadce na světovém trhu. Z95L zařízení tvary byly navrženy s použitím vysokého Spec 3D simulace software pro dosažení optimálních výsledků z hlediska trvanlivosti a minimalizaci hlučnosti. Kromě toho, speciální nátěry DLC (Diamond-jako-Carbon) je aplikován na zařízení, dramaticky zvyšuje trvanlivost trvalý.
Tento graf porovnání bere na vědomí výsledek domu trvanlivosti NSK ve zkušební metody-. (Jeden zkušební cyklus je 30 minut:. Sekvence 15 sekund mikromotor provozu při rychlosti 40.000 min -1 při zatížení 200 g poloměru směru zatížení každých 4,5 sekundy, a 3 sekundy při rychlosti 40.000 min -1 bez zatížení, je opakoval po sobě.)
Nejmenší a nejtenčí na světě
Z95L má nejmenší rozměry hlavy a krku nejtenčím mezi všemi hlavními konkurenty.
POPUP  
Snadnější přístup
Hlava Z95L a tvar těla zlepšení přístupu k molární regionu.  
Anti Teplo systému
NSK unikátní design hlavy čepici pomáhá omezit tepla a aby se rozešli tepla během léčby. NSK je vždy uvedení pacienta Bezpečnost na prvním místě.
NSK DURACOAT
DURACOAT, NSK nejnovější technologie pro vylepšení povrchu, využívá jiné alergické a biokompatibilní vlastnosti titanu k dalšímu zlepšení trvanlivosti. DURACOAT vytváří hladký, odolný proti poškrábání povrchu, který je příjemný na dotek.
Mikrofiltr
Mikrofiltr, aby se zabránilo částic do vodní sprcha systém, který zajistí optimální chlazení postřikem vodou po celou dobu.  
NSK Autoklávovatelné
Všechny NSK násadce nabízejí vynikající trvanlivost a dlouho-trvající vysoký výkon i po opakovaném autoklávování až do max. 135 ° C max.  
Připraveno Thermodisinfector
Dezinfekční násadce před autoklávováním je doporučitelné praxe pro efektivnější kontrolu infekce. Symbol značka na NSK produktu znamená, že můžete čistit a dezinfikovat pomocí násadce thermodisinfector.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky