TORK - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

TORK

Produkty > Hygiena

Výrobky Tork pro zdravotnictví, jež zajišťují hygienu a komfort

Papír je pro hygienu to nejlepší
Výzkumy ukazují, že papírové jednorázové utěrky jsou tím nejhygieničtějším systémem pro sušení rukou.* Jejich používání je rychlé, efektivní, příjemné a ekonomické. Další metody sušení rukou jsou méně efektivní. Abychom zabránili množení mikrobů na našich rukou, je nutné si je důkladně osušit – a papírové ručníky jsou v tomto směru nejvíce efektivní.

Tork Zásobník Speciální utěrka
Tork Premium Speciální utěrka Jemná
Tork Advanced Speciální utěrka skládaná
Tork Premium Facial Tissue
Tork Universal Speciální utěrka
Tork Advanced Ručník
Tork Advanced Speciální utěrka

Optimální design
Používání zásobníků na papír nebo tekutá mýdla je obecně velmi jednoduché. Ale v případě, že je design špatný, si toho určitě všimnete. Co je však nejhorší, může to ovlivnit vaše hygienické návyky a vy můžete mít tendenci, nějakým způsobem hygienu rukou „ošidit“. Naopak ale, pokud je design a styl zásobníků příjemný, je jednoduché hygienu rukou udržet. A to je právě rozdíl se zásobníky Tork. Okamžitě můžete říct, jak pečlivě jsme se snažili zajistit komfort pro uživatele.
Vysoce praktické
Pečlivě vybraný design zásobníků Tork z nich dělá praktickou a jednoduše použitelnou součást všech toalet či umýváren. Okénko na zásobníku ukazuje obsah, takže můžete jednoduše zjistit, kdy je třeba zásobník doplnit. Pevná konstrukce zajišťuje velkou odolnost zásobníku a kompaktní design šetří místo. Jemný, zaoblený povrch z vnější i vnitřní strany brání v usazování nečistot a zjednodušuje čištění zásobníku. Navíc, naše zásobníky na mýdlo je možno doplnit loketní pákou pro omezení přenosu mikrobů.
Jednoduché použití
Zásobníky Tork znamenají jednoduché a intuitivní ovládání. Např. ručníky jsou vytahovány jednoduše a po jednom. Co se týká zásobníků na mýdlo, dostáváte vždy optimální množství, bez toho, aby mýdlo protékalo či kapalo. Tyto funkce představují pohodlné používání a spolehlivost, takže se dodržování hygieny stává příjemným.
Harmonie
Výborná funkčnost je kombinována s použitím atraktivních barev, příjemných tvarů a jemných linií s cílem vytvoření více vyhledávané řady zásobníků. Používání výrobků Tork znamená zajištění zdraví a bezpečnosti. Tork vám jednoduše přináší lepší pocit.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky