VISTACAN MINI X-RAY DURR - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

VISTACAN MINI X-RAY DURR

Produkty > Rentgeny a zobrazování

VistaScan Mini skener paměťových fólií
Výrazně usnadňuje použitelnost snímků v ordinaci:
Zapněte a skenujte s osvědčenou technikou a vynikající kvalitou obrazu, která skener paměťových fólií Dúrr Dental proslavila po celém světě. Vyrobeno v Německu.

Nová dimenze rentgenové diagnostiky - chairside - přímo u zubařského křesla

Od doby zavedení konvenčního vyvolávání rentgenových filmů ve stomatologii ovlivňuje Durr Dental diagnostiku v ordinacích. Digitální rentgen Durr Dental nabízí zubním lékařům snímky s vysokým rozlišením, které splňují jakýkoli diagnostický požadavek. Více než 40 let zkušeností ve vývoji rentgenové techniky přinášejí neustálé vylepšení ordinací a inovační řešení.
Skener paměťových fólií VistaScan Mini umožňuje lékařům provádět ještě rychlejší diagnostiku paměťových fólií. Obsluha tohoto kompaktního přístroje je velmi jednoduchá a vyžaduje velmi malou plochu pro jeho umístění - z toho důvodu ho lze umístit přímo v ordinaci. Přednost: Rentgenování a skenování přímo v ordinaci při plné flexibilitě formátů snímků. Opět použitelné paměťové fólie VistaScan jsou načteny v prvotřídní kvalitě během vteřin. Nikdy nebyl přechod k fólii tak snadný.

Nekompromisní kvalita obrazu
VistaScan Mini může díky technologii PCS bezpečně zobrazit kariézní léze D1 a endonástroje až do ISO 06. S 22 Ip/mm, 16-bitové (65.536) stupně šedé - špičková kvalita.
Nekompromisně flexibilní
Pomocí VistaScan Mini lze použít všechny intraorální paměťové fólie o velikosti 0 až 4. K tomu je k dispozici 100 % aktivní plochy. Jednoduchá obsluha - jako u analogového filmu.
Nekompromisní jednoduchost
Zvláště jednoduchá obsluha načítání, vymazávání a přípravy k novému použití v jednom kroku. Rychlá disponibilita snímku od 6 vteřin v přímé blízkosti pacienta.
Nekompromisně komplexní
VistaScan Mini lze provozovat pomocí DBSWIN nebo cizího software přes plug-in, popř. twain driver. Přes USB nebo síť ho lze bezproblémově integrovat do chodu ordinace.

Minimální formát -maximální kvalita obrazu
Rychlejší a jistější diagnostika
Přecházíte od rentgenového filmu k "digitální" paměťové fólii? Není nic lehčího, než toto. Postup při snímání rentgenového snímku zůstává stejný. Diagnostická jistota se však zvyšuje optimální detailní rozpoznávání a promyšlenou programovou podporou. Pomocí VistaScan Mini využijete přednosti technologie paměťových fólií Durr Dental v nejvíce možné kompaktní podobě. Tenké a pružné paměťové fólie jsou příjemné pro pacienta a díky speciálnímu laminování mají obzvláště dlouhodobou životnost.

Fakta a příslušenství
Velikosti fólií   0 až 4
Efektivní rozlišení (Ip/mm, dpi)   22, 1100
Teoretické rozlišení (lp/mm, dpi)   40, 2000
Hmotnost (kg)   6,5
Rozměry (D x Š x H mm)   226 x 234 x 243
Funkce pohotovostního režimu   Ano
Interface   USB/Síť

Přidržovací systém pro fólie
Držáky paměťových fólií Durr Dental nabízejí díky zakulaceným, hladkým hranám optimální ochranu paměťové fólie. Jsou k dispozici držáky pro všechny oblasti použití, které napomáhají ke zhotovení přesných rentgenových snímků.
Dezinfekce s FD 350
Dezinfekční ubrousky FD 350 Durr Dental jsou zvláště vhodné pro dezinfekci utřením a pro čištění výrobků používaných v lékařství. Díky své velikosti jsou ideální pro malé plochy, nebo předměty a jsou také hospodárné: např. pro obaly intraorálních fólií a filmů, násadců a kolínek atd. - ihned použitelné, nezanechávají po sobě zbytky a jejich použití je rychlé.
Ubrousek na čištění paměťových fólií
Znečištění na paměťových fóliích je na snímcích viditelné a snižuje životnost. Ubrousek na čištění paměťových fólií VistaScan fólii intenzívně vyčistí a působí navíc dezinfekčně. Přednost: dlouho trvající optimální kvalita obrazu.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky