W+H Multidem - stomatologická technika tesadent

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

W+H Multidem

Produkty > Autoklávy

Vodní Multidem systém čištění dodává vysoce kvalitní demineralizované vody pro výrobu páry v autoklávech, a tím, že zajistí konstantní a optimální výkon, prodlužuje životnost vaší sterilizátoru a zpracovaných nástrojů. A co víc, může být jednotka vybavena volitelným stříkací pistole, která je ideální pro mytí nástrojů před sterilizací.

Uživatelsky příjemný: jednoduché, nekomplikované, čas-úspory
Čištění Jednotka je instalována a připojena k požadované zařízení v několika krocích. Výměna kazety je velmi snadné. To trvá jen pár sekund a nevyžaduje žádné nástroje, což šetří čas a náklady. Díky ergonomickému a kompaktní design, prostor je uložen a žádný další upevnění je nutné.

Kompatibilní: Flexibilní, praktický
Systém čištění vody lze použít také ve spojení s mnoha konvenčních sterilizátory a čistírny. Při každodenním používání v praxi, Multidem je mimořádně flexibilní v kombinaci s jeho stříkací pistolí, například pro čištění nástrojů.

Ekonomické: efektivní, nákladově-úsporné, ekologicky šetrné-

Multidem produkuje čistou vodu pro ekonomický nástroj přípravek ve velmi krátkém čase. Je proto již není nutné kupovat destilovanou vodou. Multidem také chrání životní prostředí jako filtrační patrony je recyklovatelný, žádné elektrické připojení je vyžadováno, a jako náhrada za destilace jednotky, eliminuje spotřeba elektřiny. V závislosti na kvalitě vody z vodovodu, systému nákladové efektivnosti-je velmi působivý.

Bezpečný: Vysoká kvalita, delší životnost
Čistá voda je v souladu s příslušnými doporučeními a specifikace pro provoz parních sterilizátorů a pro přípravu nástrojů. Vzhledem k trvale vysoké kvality vody po celou dobu životnosti filtru, formování vodního kamene, je snížena skvrny nebo pruhy na nástroje. Tam je také bez ztráty kvality během skladování. Multidem zachovává nástroje a sterilizátor, což znamená, že jejich životnost se prodlužuje.

+420 602 108 400
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky